Springfree

Mediamodifier Design1
10 rokov záruka
Celosvetovo ocenené
Zábava PRE VŠETKÝCH

O nás

O nás

Trampolíny Springfree navrhol novozélandský inžinier Dr. Keith Alexander na univerzite v Canterbury. V roku 2003, po pätnástich rokoch vývoja bezpečnosti, bol výrobok uvedený na trh. V súčasnosti sa predáva v 15 krajinách.

Vytvoril otec

Dr. Keith Alexander je profesorom strojného inžinierstva na University of Canterbury v Christchurchi na Novom Zélande. Pred pätnástimi rokmi sa otec troch detí rozhodol nainštalovať vo svojej záhrade trampolínu. Po analýze vlastností bežných trampolín si však uvedomil, že tieto trampolíny majú vážne bezpečnostné nedostatky.

Bol šokovaný, keď si uvedomil, koľko detí skončí v nemocnici kvôli zraneniu na trampolíne, a zdá sa, že výrobcovia bežných trampolín nerobia nič pre zvýšenie bezpečnosti (v Amerike skončí každý rok približne 100 000 detí v nemocnici kvôli zraneniu pri skákaní na trampolíne).

Dr. Alexander sa rozhodol navrhnúť bezpečnejšiu trampolínu tým, že odstránil rizikové a pevné komponenty (vrátane pružín a rámu) a tiež eliminoval možnosť pádu z trampolíny. Rozhodol sa použiť vysokokvalitný materiál v kombinácii s jedinečným dizajnom.

Po mnohých testoch a konštrukcii prototypov bola vyvinutá trampolína bez pružín (Springfree), o ktorej bol presvedčený, že je pre jeho deti bezpečná. Počas vývoja bola trampolína niekoľkokrát upravená, ale všetky jedinečné bezpečnostné prvky zostali rovnaké.

Naša vízia

Doktor Alexander bol prvou osobou, ktorá úspešne vylepšila konštrukciu trampolíny od 30. rokov 20. storočia, keď bola postavená prvá trampolína.

Trampolína Springfree je iná. Znovu a znovu sa objavujú spoločnosti, ktoré sú považované za inovatívne, ale aj spoločnosti, ktoré tieto inovatívne spoločnosti nasledujú a zvyčajne neprichádzajú s ničím novým. Je zrejmé, ktorá z týchto dvoch kategórií má vedúce postavenie – Springfree je priekopníkom medzi spoločnosťami vyrábajúcimi trampolíny.

Záleží nám na tom, aby sme našim zákazníkom poskytovali kvalitné a bezpečné trampolíny – a naším cieľom je výrazne znížiť možnosť úrazov na trampolínach po celom svete.

Definícia bezpečnosti

Trampolína Springfree je úplne odlišná od trampolín, ako ich poznáte. V spoločnosti Springfree sme vytvorili najbezpečnejšiu trampolínu na svete, ktorá dokáže účinne ochrániť skákajúceho pred zraneniami, ktoré sú možné pri bežných trampolínach.

Návrat hore