fbpx

Zdravotné výhody

Zdravie a zábava

Detská obezita a nedostatok aktívneho pohybu sa stávajú v dnešnej dobe veľkým problémom. Trampolína Springfree ponúka skvelú príležitosť ku každodennému pohybu, kde sa potom aktívne cvičenie stáva výbornou zábavou. Na základe štúdií NASA bolo zistené, že 10 minútovým skákaním na trampolíne vydáte toľko energie, ako pri 30 minútovom behu, bez toho, aby vaše kĺby trpeli neustálymi nárazmi na tvrdú plochu. A tak skákanie na trampolíne nemusí byť iba zábavou pre deti, ale tiež výborná možnosť pre kondičné cvičnie celej rodiny.

Bezpečnosť

Pre rodičov je bezpečnosť detí najvačšou prioritou.Trampolíny Springfree sú navrhnuté a zrekonštruované tak, aby vám ponúkli pocit kľudu a bezpečia. Trampolíny Springfree so svojími štyrmi unikátnymi a patentovanými bezpečnostnými prvkami právom nesú titul najbezpečnejšej trampolíny na svete.

Kvalita

Trampolíny Springfree nie sú len o triedu lepšie než všetky ostatné tampolíny na trhu, ale sú zárukou kvality, bezpečnosti a inovácie na najvyššej úrovni. Naše trampolíny sú zkonštruované tak, aby zaistili dlhú životnosť a odolnosť voči akémukoľvek počasiu.

Sebaistota

Je vedecky dokázané, že skákanie je pohybom, ktorý kladne ovplyvňuje fyzický a duševný vývoj každého dieťaťa. Aktívne používanie trampolíny Springfree tak pomáha urýchliť vývoj motorických schopností, rovnováhy a koordinácií Vašeho dieťaťa. Tým sa zaistí všeobecné posilnenie celého organizmu a zvýšenie osobnej sebaistoty.

Trampolína Springfree je určená rovnako tak pre dospelých ako pre deti. Stiahnite si naše fitness videá, špeciálne vytvorené pre cvičenie na trampolíne Springfree. Nájdete tu tréningy na precvičenie celého Vašeho tela.

Fitness cvičenie

Stiahnite si nasledovné videá:

Testimonial Testimonial about Springfree Trampoline

Recepty od Rosie

Hľadáte zdravé, ľahké a chutné jedlá pre celú rodinu? Sledujte naše video s Rosie a skúste si pripraviť recepty napísané majstrom sveta a zlatým olympionikom v skoku na trampolíne.

Testimonial Testimonial about Springfree Trampoline

Pohyb je doležitý

Amanda Parker je svetovou šampiónkou v skoku na trampolíne a tiež trénerka telocviku, a tak vie, aké doležité je žiť aktívne.

Zdravotní výhody

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row]

Zdraví a zábava

Dětská obezita a nedostatek aktivního pohybu se stávají v dnešní době velkým problémem. Trampolína Springfree nabízí skvělou příležitost ke každodennímu pohybu, kde se pak aktivní cvičení stává výbornou zábavou. Na základě studií NASA bylo zjištěno, že 10-ti minutovým skákáním na trampolíně vydáte tolik energie jako při 30-ti minutovém běhu, bez toho, aby Vaše klouby trpěly neustálými nárazy na tvrdou plochu. A tak skákání na trampolíně nemusí být pouze zábavou pro děti, ale také výborná možnost pro kondiční cvičení celé rodiny.

Bezpečnost

Pro rodiče je bezpečnost dětí naprostou prioritou. Trampolíny Springfree jsou navrženy a zkonstruovány tak, aby Vám nabídly pocit klidu a bezpečí. Trampolíny Springfree se svými čtyřmi unikátními a patentovanými bezpečnostními prvky právem nesou titul nejbezpečnější trampolíny na světě.

Kvalita

Trampoliny springfree nejsou pouze o tridu lepsi nez všechny ostetni trampoliny na trhu, ale jsou zarukou kvality, bezpecnosti a inovace na nejvyssi urovni. Nase trampoliny jsou zkonstruovany tak, aby zajistily dlouhou zivotnost a odolnost vuci jakemukoliv počasí.

Sebejistota

Je vědecky dokázáno, že skákání je pohybem, který kladně ovlivňuje fyzický a duševní vývoj každého dítěte. Aktivní používání trampolíny Springfree tak pomáhá urychlit vývoj motorických dovedností, rovnováhy a koordinace Vašeho dítěte. Tím se zajistí všeobecné posílení celého organismu a zvýšení osobní sebejistoty.

Trampolína Springfree je určena stejně tak pro dospělé jako pro děti. Stáhněte si naše fitness videa, speciálně vytvořená pro cvičení na trampolíně Springfree. Najdete zde tréninky na procvičení celého Vašeho těla.

Fitness cvičení

Stáhněte si následující videa::

Testimonial Testimonial about Springfree Trampoline

Recepty od Rosie

Hledáte zdravá, lehká a chutná jídla pro celou rodinu? Sledujte naše video s Rosie a zkuste si připravit recepty napsané mistrem světa a zlatým olympionikem ve skoku na trampolíně.

Testimonial Testimonial about Springfree Trampoline

Pohyb je důležitý

Amanda Parker je světovým šampionem ve skoku na trampolíně a také trenérka tělocviku, a tak ví, jak je důležité žít aktivně.

[/et_pb_section]