Springfree

Mediamodifier Design1
10 rokov záruka
Celosvetovo ocenené
Zábava PRE VŠETKÝCH

Záruka a garancia

Springfree Záruka

Záruka a garancia Springfree

Najlepšia záruka na trampolínu na svete

Navrhnuté tak, aby vydržali. Rok čo rok. Rok čo rok. Rok čo rok. Vieme, že chcete pre svoje deti to najlepšie. Preto sme našu záruku na trampolíny vytvorili s ohľadom na vašu rodinu - aby ste sa nemuseli obávať. Ide o jedinú trampolínu, ktorá ponúka plnú 10-ročnú záruku na takmer všetky komponenty od dátumu pôvodnej kúpy. Vďaka výnimočnej konštrukcii, vysokokvalitným materiálom, kvalitným kontrolám a testom a najlepšej 10-ročnej záruke vo svojej triede je vaša trampolína Springfree® postavená tak, aby vydržala.

Rám trampolíny

FlexiNet™

Prúty

Sieťové tyče

Skákacia podložka

Držiak prútov SoftEdge™

10 Rokov

10 Rokov

10 Rokov

10 Rokov

10 Rokov

10 Rokov

Služby a kvalita, na ktoré sa môžete spoľahnúť

Kúpa trampolíny Springfree je investíciou pre celú rodinu. Náš záväzok vyrábať výrobky najvyššej kvality pre vás znamená pokoj a istotu. Sľubujeme, že si budeme stáť za naším výrobkom, a ak budete mať akékoľvek obavy, sme tu, aby sme vám pomohli, a môžete nás kontaktovať.

Na naše výrobky poskytujeme záruku, že pri bežnom používaní v domácnosti nemajú chyby materiálu a spracovania; to nezahŕňa všeobecné opotrebovanie, popáleniny, porezanie alebo zamotanie. Podrobnosti o prevode záruky nájdete v našich záručných podmienkach. Podrobnosti nájdete tu.

Záruka sa vzťahuje len na zákazníkov, ktorí sa rozhodli pre prvý nákup. Záruka sa nevzťahuje na zákazníkov, ktorí si zakúpili trampolínu Springfree alebo jej príslušenstvo z druhej ruky.

Príslušenstvo

Pre všetko Príslušenstvo Springfree na trampolíny sa vzťahuje jednoročná záruka.

Náhradné diely

Pre všetky Náhradné diely sa vzťahuje dvojročná záruka.

Potrebujete reklamáciu?

Ak chcete podať reklamáciu alebo potrebujete akúkoľvek inú pomoc s trampolínou alebo príslušenstvom, kontaktujte nás, a my sa o vás postaráme.

Kvalita Springfree

Návrat hore