Springfree

Mediamodifier Design1
10 rokov záruka
Celosvetovo ocenené
Zábava PRE VŠETKÝCH
Springfree kvalita

Najkvalitnejšia trampolína na Slovensku

springfree model r79

10-ročná záruka na celú trampolínu

Hrdo si stojíme za svojím výrobkom a ponúkame najrozsiahlejšiu záruku na každý komponent našej trampolíny.

Vďaka prvotriednemu inžinierstvu, prvotriednym materiálom a výnimočnej kontrole kvality a testovaniu je vaša trampolína Springfree vyrobená tak, aby vydržala celé desaťročie.

Lepšiu záruku nenájdete

Rám trampolíny

FlexiNet™

Prúty

Sieťové tyče

Skákacia podložka

Držiak prútov SoftEdge™

10 Rokov

10 Rokov

10 Rokov

10 Rokov

10 Rokov

10 Rokov

Náš záväzok voči kvalite

"Naša kontrola kvality je jednou z najdôležitejších vecí. Ak ingrediencie v recepte nie sú kvalitné, na druhom konci nedostanete kvalitný výrobok. Naozaj musíte vybudovať kultúru, ktorá hovorí, že kvalita je dôležitejšia ako rýchle dodanie hotového výrobku na trh.

- DR. KEITH ALEXANDER, VYNÁLEZCA SPRINGFREE

Vedúce postavenie v testovaní kvality trampolín

Nikto netestuje svoje trampolíny tak ako my a sme na to hrdí. Náš tím testuje rôzne komponenty trampolín 24 hodín denne, každý deň v roku.

testing 1

Kvalita odrazu trampolíny Signature Springfree testovaná na 3 milióny skokov

To je najmenej o 500 000 skokov viac ako v prípade akejkoľvek inej spoločnosti. Naskočte na trampolínu Springfree a pripravte sa na zábavu!

Vývoj testovacích strojov na mieru

Kvalitu našich výrobkov berieme veľmi vážne. Preto sme vyvinuli a skonštruovali vlastné prispôsobené testovacie stroje, aby sme zabezpečili, že všetko prebehne správne.

testing 2
testing 3

Každá rohož a každá sieť sa pred zabalením individuálne skontroluje.

Sme jediný výrobca trampolín, ktorý to robí. Presne tak, sme jediný výrobca trampolín, ktorý kontroluje každú podložku a sieť osobitne pred zabalením - väčšina výrobcov kontroluje len 5 % svojich zásob.

3x pevnejší a 4x pružnejší ako oceľ

Matné tyče sú vyrobené z moderného kompozitného materiálu, ktorý je trikrát pevnejší ako oceľ, a preto vydrží milióny cyklov odrazu.

3x pevnejší a 4x pružnejší ako oceľ

Matné tyče sú vyrobené z moderného kompozitného materiálu, ktorý je trikrát pevnejší ako oceľ, a preto vydrží milióny cyklov odrazu.

Žiadne roztrhnutia, ošúchania alebo zošliapnutia

Patentovaná sieť je odolná proti roztrhnutiu, netrhá sa a netečie.

Nízke nároky na údržbu

Navrhnuté tak, aby boli nenáročné na údržbu a nebolo potrebné vymieňať podložky trampolíny alebo ohrádky. To zaručuje, že vaša trampolína Springfree bude v bezpečí dlhé roky! Vďaka odolnej konštrukcii a nenáročnej údržbe je trampolína Springfree dokonalým doplnkom každej záhrady!

Testované na 3 milióny skokov

Naše rohože sú testované až na 5 000 hodín a unesú až 700 kg.

Trojvrstvová ochrana proti korózii

Vieme, že chcete, aby váš nákup vydržal. Preto má náš oceľový rám tri vrstvy antikoróznej ochrany, ktorá sa neodlupuje ani neodlupuje a vydrží 3 000 hodín testovania v soľnej hmle v našom špeciálne vybudovanom zariadení.

Hoci získavame najlepšie možné materiály, vykonávame vlastné testy. Vždy odoberieme vzorky, prenesieme ich do našich vlastných laboratórií a otestujeme ich na výkon a bezpečnosť. Na kontrolu kvality máme 3 rôzne oblasti, vďaka čomu je tento proces pomerne zložitý.

- DR. KEITH ALEXANDER, VYNÁLEZCA SPRINGFREE

Extrémna ochrana pred UV žiarením

Sieť FlexiNet® a rohož sú stabilizované proti UV žiareniu a testované tak, aby vydržali celý život na prudkom slnečnom svetle.

Extrémna ochrana pred UV žiarením

Sieť FlexiNet® a rohož sú stabilizované proti UV žiareniu a testované tak, aby vydržali celý život na prudkom slnečnom svetle.

Udrží statickú hmotnosť až 680 kg!

Naša rohož je vyrobená z veľmi pevnej geotextílie. Spolu s rámom a tyčami rohože dokáže Springfree udržať statickú hmotnosť až 680 kg!

Ak je kvalita hlavným dôvodom výberu trampolíny pre vašu rodinu, Springfree je spoľahlivou voľbou.

V spoločnosti Springfree sme nielen výrobcom trampolín, ale aj lídrom v oblasti testovania kvality trampolín. Naša charakteristická trampolína Springfree je testovaná na 3 milióny skokov. Naše prispôsobené stroje sú navrhnuté tak, aby testovali pevnosť a pružnosť našich trampolín, ktoré sú až 3-krát pevnejšie a 4-krát pružnejšie ako oceľ. Navyše sú trojito potiahnuté ochranou proti korózii, čo zvyšuje ich odolnosť. A akoby to nestačilo, na naše trampolíny sa vzťahuje najlepšia záruka na trampolíny Springfree v odvetví. Na čo ešte čakáte? Získajte najkvalitnejšiu trampolínu v Rakúsku ešte dnes!

Návrat hore