Springfree

Mediamodifier Design1
10 rokov záruka
Celosvetovo ocenené
Zábava PRE VŠETKÝCH

Výhody pre vaše zdravie

Výhody pre vaše zdravie

Účinné kondičné cvičenia

Vedeli ste, že 10 minút skákania na trampolíne Springfree má podobný kondičný účinok ako 30 minút behu? Podľa štúdie NASA je trampolínovanie o 68 % účinnejšie ako behanie.

Srdce a krvný obeh

Trampolíny sú stredne až vysoko intenzívne aeróbne cvičenia, ktoré udržujú vaše srdce a krvný obeh v dobrej kondícii. Skákanie vám zvýši srdcovú frekvenciu, ale nezaberie toľko času ako porovnateľné fitnes cvičenia.

Intervalový tréning

Na trampolíne Springfree môžete v každom intervale vykonať niekoľko pohybov. Na rozdiel od bežných fitnes cvičení, pri ktorých sa vykonáva len jeden pohyb (napr. na bežiacom páse, bicykli, rotopede alebo stepperi), čas aktívnej regenerácie vám umožňuje predĺžiť čas tréningu.

Tréning s nízkou záťažou

Skákanie na trampolíne Springfree je cvičenie s nízkou záťažou. Podložka absorbuje 80 % zaťaženia počas vertikálneho zrýchlenia a spomalenia skákajúceho.

Silnejšie kosti

Opakovaný pohyb pri skákaní zlepšuje obsah minerálov v kostiach a posilňuje svalový a kostný aparát. Pri každom doskoku po skoku pôsobí dvojnásobná gravitačná sila, čo časom posilňuje svaly a predchádza ochoreniam kostí, ako je napríklad osteoporóza.

Očista a lymfodrenáž

Trampolíny stimulujú lymfatický systém a pomáhajú telu detoxikovať, t. j. odstraňovať toxíny, škodlivé bielkoviny, baktérie, vírusy a bunkový odpad. Zrýchľovanie a spomaľovanie, ako aj gravitačné pôsobenie trampolín podporujú odstraňovanie odpadu z našich buniek.

Duševné zdravie

Fyzické cvičenie nás robí šťastnými, pozitívne naladenými a zvyšuje naše sebavedomie. Skákanie stimuluje produkciu endorfínov, látok zlepšujúcich náladu, ktoré naše telo prirodzene uvoľňuje počas cvičenia. A potom je tu, samozrejme, jednoducho zábava zo skákania. Skákanie na trampolíne Springfree vám dodá vnútorný pokoj a duševnú silu – cítite sa bezpečne a môžete sa smiať a byť šťastní!

Trampolína Springfree je určená pre dospelých aj deti. Stiahnite si naše fitnes videá špeciálne vytvorené pre cvičenie na trampolíne Springfree. Nájdete v nich tréningy pre celé telo.

Fitness cvičenia

Stiahnite si nasledujúce videá:

Návrat hore