Springfree

Mediamodifier Design1
10 rokov záruka
Celosvetovo ocenené
Zábava PRE VŠETKÝCH

Trampolína Springfree získala ocenenie ProductReview.com.au Award 2023

Spoločnosť Springfree získala ocenenie Product Review Award 2023 v kategórii trampolín. Sme hrdí na to, že sme sa už druhýkrát po sebe umiestnili na prvom mieste na základe hodnotení zákazníkov.

Čas čítania 2 minúty

Najbezpečnejšia trampolína na svete, trampolína Springfree, získala ocenenie ProductReview Award 2023 na základe výnimočných hodnotení zákazníkov na nezávislej recenznej platforme ProductReview.com.au.

Na toto ocenenie sme nesmierne hrdí. V spoločnosti Springfree je úprimná spätná väzba od zákazníkov nesmierne dôležitá a je nevyhnutná na to, aby sme mohli rodinám poskytovať tie najlepšie a najbezpečnejšie trampolíny na svete, ktoré im poskytnú výnimočné zážitky. To skutočne odráža vášeň všetkých zamestnancov, pokiaľ ide o poskytovanie vysokokvalitného, odolného, zábavného a bezpečného výrobku rodinám. Teší nás, že rodičia si aj po 15 rokoch naďalej vyberajú trampolínu Springfree ako svoj obľúbený výrobok!

Výročné ocenenia ProductReview.com.au Awards vyzdvihujú produkty a služby, ktoré boli vysoko hodnotené komunitou ProductReview. Tieto ocenenia sú úplne nezávislé od komerčných ponúk. Ocenenie môže získať akákoľvek položka, pokiaľ spĺňa kritériá hodnotenia.

Výber víťazov sa uskutočňuje na základe týchto faktorov:

  • Celkové hodnotenie
  • Celkový počet hodnotení
  • Maloobchodná dostupnosť pre austrálsku verejnosť v roku 2022
  • Hodnotenie za posledných 12 mesiacov
  • Počet hodnotení za posledných 12 mesiacov

Z tohto zoznamu nominácií tím vykoná kvalitatívne analýzy a porovnania metrík, aby určil skóre sentimentu a vybral víťaza v danej kategórii. V prípadoch, keď je skóre sentimentu veľmi tesné, môžu v danej kategórii uznať viacero položiek.

Trampolíny Springfree sú k dispozícii v rôznych tvaroch a veľkostiach, aby sa hodili do každej záhrady. Zákazníci si môžu vybrať ideálnu trampolínu pre svoj priestor pomocou inovatívnej technológie rozšírenej reality, ktorá umožňuje zákazníkom virtuálne umiestniť trampolínu do svojej záhrady. Springfree Trampolines ponúka aj celý rad príslušenstva k trampolínam vrátane obľúbenej sady lopty a pneumatík FlexrHoop.

S viac ako 900 päťhviezdičkovými hodnoteniami na stránke ProductReview.com.au patria bezpečnostné prvky, odolnosť a kvalita trampolín Springfree k jednoznačne príťažlivým faktorom, ktoré odlišujú trampolíny Springfree od všetkých ostatných značiek trampolín.

Výnimočná spätná väzba zákazníkov ukazuje, že trampolíny Springfree stoja za investíciu. Teraz je ideálny čas, aby rodiny investovali do trampolíny Springfree – vysokokvalitného darčeka, ktorý sa dá používať vo všetkých ročných obdobiach a vydrží dlhé roky.

Návrat hore