Springfree

Mediamodifier Design1
10 rokov záruka
Celosvetovo ocenené
Zábava PRE VŠETKÝCH

Ocenenie Top produkt 2023 Testované rodičmi Schválené rodičmi – trampolína Springfree

Recenzie sú tu a rodičia sa vyjadrili! Trampolíny Springfree získali ocenenie PTPA Top Product Award 2023.

Čas čítania: 3 minúty

Spoločnosť Springfree Trampolines bola médiami PTPA vybraná na ocenenie Top produkt 2023, ktoré udeľuje organizácia PTPA za testovanie rodičmi. Toto ocenenie sa udeľuje na základe spotrebiteľských recenzií, ktoré PTPA dostáva od rodičov. Toto uznanie získava menej ako 10 % výrobkov PTPA.

Testovatelia výrobkov sú vyberaní z komunity viac ako 200 000 severoamerických rodičov PTPA a výrobky prechádzajú dôkladným, nezaujatým testovacím procesom, ktorý určí, či výrobok môže získať pečať schválenia PTPA. Príjemcovia sú vyberaní na základe niekoľkých kritérií vrátane funkčnosti, hodnoty, inovácie a spoľahlivosti výrobku.

Spotrebitelia hľadajú úprimné, nezaujaté recenzie tretích strán, aby rozlíšili najlepšie produkty pre svoje rodiny. Už viac ako 15 rokov je Pečať schválenia okamžitým dôverným potvrdením, ktoré umožňuje rodičom robiť sebavedomé nákupné rozhodnutia. – Sharon Vinderine, zakladateľka a generálna riaditeľka PTPA

Top-Produkt-Auszeichnung 2023

Investícia rodičov do trampolíny Springfree má neoceniteľnú návratnosť: bezpečnosť ich dieťaťa. Trampolíny Springfree sú najbezpečnejšie, najkvalitnejšie a najodolnejšie trampolíny na svete. Naším cieľom je nanovo definovať hru na dvore a pomáhať rodinám byť vonku a aktívne prostredníctvom inovácií v oblasti bezpečnosti a kvality. Hrdo si stojíme za svojím výrobkom a ponúkame najkomplexnejšiu záruku na každý komponent našej trampolíny. Vďaka inžinierstvu, prvotriednym materiálom a výnimočnej kontrole kvality a testovaniu je vaša trampolína Springfree skonštruovaná tak, aby vydržala celé desaťročie. Spoločnosť Springfree ponúka trampolíny oválnych, okrúhlych a štvorcových tvarov v rôznych veľkostiach, ktoré sú vhodné pre všetky americké rodiny a dvory.

Veľmi nás teší a sme nadšení, že sme získali ocenenie PTPA Top Product Award 2023. Tu sú niektoré z recenzií rodičov PTPA na trampolínu Springfree.

Ak si chcete kúpiť trampolínu, mali by ste vážne zvážiť trampolínu Springfree. Ponúkajú väčšiu skákaciu plochu, pretože sa pri tradičnej trampolíne nespoliehate na 1,5 stopy pružín. Bezpečnosť a pevnosť tohto výrobku ďaleko prevyšuje všetky ostatné trampolíny, ktoré sme videli alebo vlastnili. Moje deti neprestávajú skákať, čo je skvelé, pretože sú pripravené spať pred spaním. Trampolínu bez pružín vrelo odporúčam ako najlepšiu možnosť trampolíny. – Justin

Píšem recenziu na základe trampolíny Springfree mojich rodičov. Oni si ju zaobstarali pred rokmi, keď som ešte žila doma, a teraz sú obe moje deti nadšené z rovnakej trampolíny, akú som používala ja! Vydržala tak dobre, cez vietor, dážď, sneh, sneženie si viete predstaviť! Keď príde čas, aby si naša rodina zaobstarala trampolínu Springfree, určite si ju jednoducho zaobstaráme! Keď sú moje deti u babičky a dedka, radi na nej skáču a ja sa nemusím báť, že sa zrania, pretože sieť je taká odolná! Môžu skákať na jednom konci a na druhom takmer nič necítia! Určite ju odporúčam. – Crystal

Ak si chcete pozrieť ďalšie recenzie rodičov a informácie o trampolíne Springfree, navštívte našu stránku víťazov produktov PTPA.

Svedectvá rodiny PTPA

Návrat hore