Springfree

Mediamodifier Design1
10 rokov záruka
Celosvetovo ocenené
Zábava PRE VŠETKÝCH

Vyznamenania a ocenenia

Ocenenia Springfree

Medzinárodne uznávané

award 1

Ocenenie Rodičovský tip 2024

Stredne veľká kruhová trampolína od spoločnosti Springfree Trampoline získala v roku 2024 dve prestížne ocenenia. Bola vyhlásená za jeden z najlepších produktov pre deti na základných školách a získala uznanie aj v kategórii "Najlepšie produkty pre stredné a vysoké školy" v rámci ocenenia Parents' Picks Awards. Tieto ocenenia majú mimoriadny význam, pretože vychádzajú z recenzií rodičov, pedagógov a odborníkov a vyzdvihujú príťažlivosť a kvalitu trampolíny pri podpore aktívnej a bezpečnej hry detí rôzneho veku.

Preis für kreative Kinder 2023

Cena Creative Child Award 2023

Spoločnosť Springfree Trampolines s potešením oznamuje, že stredná oválna trampolína získala ocenenie Creative Child Award 2023 za výrobok roka v kategórii "Detské ihrisko". Program udeľovania cien časopisu Creative Child je jedinečný v tom, že všetky prihlásené výrobky hodnotia matky, pedagógovia a odborníci na predškolskú výchovu. Výrobky neposudzuje jedna osoba. Hodnotí ich veľa ľudí - tí, ktorí ich kupujú.

award3 1 scaled

Yardzen Design Award 2023

Spoločnosť Springfree má tú česť získať ocenenie "Najlepšia trampolína" od Yardzen, poprednej online platformy pre krajinný dizajn. Víťazi boli vybraní na základe dizajnu, funkčnosti, udržateľnosti a jednoduchosti pri úprave krajiny. Springfree je uznávaná nielen ako najbezpečnejšia a najkvalitnejšia trampolína, ale aj pre jej schopnosť zvýšiť estetiku záhrady vďaka jedinečnému a štýlovému dizajnu.

award4

Ocenenie Mama's Choice Award 2023

Trampolína Springfree získala prestížne ocenenie Mom's Choice Award 2023. MCA oceňuje najlepšie médiá, produkty a služby určené pre rodiny. Každý týždeň spoločnosti, vynálezcovia a vydavatelia z celého sveta predkladajú svoje produkty na hodnotenie. Ocenenie MCA získavajú len tie najlepšie.

award5

Ocenenie Top produkt 2023

Spoločnosť PTPA Media vybrala trampolínu Springfree ako súčasť elitnej skupiny ocenených značiek, ktoré získali ocenenie Top Product Award. Testované rodičmi, schválené rodičmi. Víťazi boli vybraní na základe predložených recenzií zákazníkov. Najvyššie hodnotené značky boli vybrané na získanie ocenenia Top Product Award. Sme veľmi radi, že sme získali ocenenie Top Product Award 2023.

award6

Cena za recenziu produktu 2023

Spoločnosť Springfree získala dva roky po sebe ocenenie 2023 Product Review Award v kategórii trampolín. Toto ocenenie je uznaním pre naše rodiny, ktoré radi vlastnia najkvalitnejšie a najbezpečnejšie trampolíny Springfree v Amerike. Tieto ocenenia sa udeľujú nezávisle a nestranne, pričom vyzdvihujú produkty a služby, ktoré sú vysoko hodnotené komunitou recenzentov produktov a nemôžu byť ovplyvnené obchodnými vzťahmi. Víťazi predstavujú najlepšie a najdôveryhodnejšie nákupné možnosti, ktoré majú americkí spotrebitelia k dispozícii. Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

award7

Cena NAPPA 2022

Veľká oválna trampolína bez pružín získala v roku 2022 ocenenie NAPPA - National Parenting Product Awards. Rodičia poznajú ocenenia NAPPA, dôverujú im a rešpektujú ich. Ako jeden z najdlhšie fungujúcich programov udeľovania cien v Severnej Amerike sú prvým prístavom pre rodičov a odborníkov, ktorí hľadajú najlepšie výrobky pre svoje deti a rodiny. Tím hodnotiteľov NAPPA spolu s testujúcimi rodičmi a deťmi vyberá prostredníctvom celoročného testovania výrobkov tie najlepšie "must-haves" pre rodiny, ktoré sú následne vyhlásené za víťazov ocenenia a podelia sa o svoje skúsenosti. "Keby som mohol, dal by som tomuto Springfree 20 hviezdičiek. Odkedy ho vyrobili, moji chlapci na ňom skáču každý deň a pozývajú naň svojich kamarátov."

award

Víťaz pečiatky schválenia PTPA 2022

Testované rodičmi, schválené rodičmi. Spoločnosť PTPA Media poslala svojich testerov do práce. Trampolínu Springfree testovalo niekoľko rodín priamo vo vlastnej záhrade. Rodiny hodnotili svoju trampolínu Springfree a podelili sa o svoje skúsenosti. Účastníci odpovedali na sériu otázok v online prieskume o svojich skúsenostiach so Springfree. Do úvahy sa brala bezpečnosť, kvalita, jednoduchosť používania, pohodlie, štýl a cena. Teší nás, že sme získali pečať schválenia PTPA 2022.

award10 1

Cena Good Design® 2021

Good Design je najprestížnejšia medzinárodná značka za vynikajúci dizajn, ktorou sa oceňujú nové spotrebiteľské výrobky, grafické prvky a obaly navrhnuté a vyrobené na celom svete. Chicago Athenaeum: Múzeum architektúry a dizajnu a Európske centrum pre architektúru, umenie, dizajn a mestské štúdie udelili trampolíne Springfree® - S113 Large Square Trampoline ocenenie Good Design Award 2021 v kategórii Šport a voľný čas. Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

award11

CHOICE Odporúčané

Trampolína Springfree Smart Medium Round, testovaná spoločnosťou CHOICE®, bola testovaná spomedzi 8 rôznych značiek trampolín podľa austrálskych noriem (AS 4989:2015) a ako jediná značka trampolín prešla všetkými bezpečnostnými testami.

Verbraucherempfehlungen

Spotrebiteľ odporúča

Trampolína Springfree je jediná trampolína, ktorú odporúča nestranná a nezávislá organizácia Consumer NZ. Trampolína Springfree Medium Round je jediná trampolína na južnej pologuli, ktorá prešla všetkými bezpečnostnými testami v súlade s austrálskou bezpečnostnou normou AS 4989:2015. Derek Bonnar, generálny riaditeľ organizácie Consumer NZ, povedal: "Springfree je jediný model, ktorý organizácia Consumer NZ odporúča spomedzi siedmich trampolín v jej najnovšom teste."

reddot custom

Cena RedDot za produktový design 2014

Ocenenie RedDot za dizajn výrobku je medzinárodne uznávanou značkou kvality, ktorá existuje od roku 1954. Najlepšie výrobky získavajú ocenenie "RedDot: Best of the Best". S hrdosťou oznamujeme, že spoločnosť Springfree Trampoline bola vybraná spomedzi viac ako 1 816 výrobcov, dizajnérov a architektov z 53 krajín ako jedna z najlepších z najlepších v roku 2014 za dizajn našej stredne veľkej oválnej trampolíny O92.

award nevim

Ocenenie Toyology Outdoor Toy Awards 2013

Springfree bol vybraný ako víťaz v súťaži Toyology Outdoor Toy Awards 2013. Výberové konanie na toto ocenenie je celkom jedinečné a sme veľmi hrdí, že sme boli vybraní!

award nevim2

Ocenenie Kidspot Best Of, Austrália 2011

Kidspot Best Of Awards každoročne oceňuje najlepšie produkty, za ktoré hlasujú austrálske mamičky, ktoré sa ich pýtajú na svoje obľúbené produkty. Trampolína Springfree™ bola zvolená za najlepšiu hračku roku 2011 a mamičky hovoria: "Taký skvelý dizajn a veľa zábavy. Je ťažké nájsť takú dobrú kvalitu v outdoorovom výrobku.

award17 1

Výrobok roka, USA 2010

Trampolína Springfree bola v USA vyhlásená za výrobok roka 2010 v kategórii detských výrobkov. Za výrobok roka v USA hlasuje viac ako 60 000 skutočných spotrebiteľov! Súťaž Product of the Year sa koná v 28 krajinách a je to najväčší svetový program oceňovania inovácií spotrebiteľských výrobkov, ktorý je riadený spotrebiteľmi.

award18 1

Výrobok roka, Kanada 2010

Trampolína Springfree získala ocenenie Kanadský výrobok roka 2010 v kategórii "Okolo domu". O ocenení Kanadský výrobok roka rozhoduje viac ako 12 000 kanadských spotrebiteľov. Trampolína Springfree získala aj prestížnu cenu poroty Produkt roka, ktorá sa udeľuje výrobku za výnimočnú inováciu spomedzi všetkých víťazov.

award20 1

Cena rodičov, USA 2009

Spoločnosť Springfree Trampoline získala od nadácie Parent's Choice Foundation ocenenie Vysoko chválená. Parent's Choice Award je najstarší neziskový program v krajine, ktorý oceňuje kvalitu detských médií a výrobkov. Vo svojej viac ako 30-ročnej histórii nadácia nikdy neocenila výrobok s trampolínou.

award19 1

Medzinárodná cena za design 2009

Trampolína Springfree získala jedno z najvyšších ocenení za vynikajúci dizajn, International Design Award od spoločnosti Standards Australia a jej uznávanej poroty. Všetky prihlášky sa posudzujú podľa prísnych kritérií, medzi ktoré patria inovácia, vizuálna/emocionálna príťažlivosť, funkčnosť, kvalita a výroba, ergonómia a bezpečnosť, vplyv na životné prostredie a prezentácia.

award21 1

Cena Family Choice, USA 2009

Spoločnosť Springfree Trampoline je hrdým držiteľom ocenenia Family Choice Award, USA. Family Magazine Group, najväčšia americká bezplatná publikácia pre rodičov, je uznávaná ako hlavný zdroj najlepších produktov a služieb v oblasti detí a rodičovstva.

award22

Ocenenie Kidspot Best Of, Austrália 2009

Trampolína Springfree™ bola ocenená ako vysoko odporúčaný výrobok v rámci ocenenia Kidspot Best Of Awards v Austrálii. V rámci ocenenia Kidspot Best Of Awards sa oceňujú najlepšie výrobky pre rodičov a deti, za ktoré hlasovali mamičky v Austrálii. Ocenenie Best Of predstavuje to, čo odporúčajú mamičky na celom svete, vrátane detských doplnkov, výrobkov pre matky a najlepších hračiek pre deti.

award23

Najlepšie ocenenie, Nový Zéland 2009

Ocenenie Best Design Awards, ktoré je iniciatívou The Designer's Institute of New Zealand, je každoročnou prehliadkou špičkového grafického, priestorového, produktového a interaktívneho dizajnu.

Kvalita Springfree

Návrat hore