Springfree

Mediamodifier Design1
10 rokov záruka
Celosvetovo ocenené
Zábava PRE VŠETKÝCH

Montáž trampolíny bez pružín: 7 tipov na montáž

Potrebujete pomoc s inštaláciou trampolíny Springfree? Využili sme naše odborné znalosti a vytvorili sme sedem tipov, vďaka ktorým bude inštalácia vašej trampolíny hladká a efektívna!

Čas čítania 9 minút

Takže ste dostali svoju trampolínu Springfree a vzrušenie sa začína! Konečne ste dostali trampolínu, ktorú si vaša rodina želala, a ste pripravení skákať.

Počiatočný nával nadšenia sa však rýchlo zmení na pocit stresu, keď si uvedomíte: „Aha, teraz to vlastne musím dať dokopy.“

Mnohí zákazníci spoločnosti Springfree boli tam, kde ste teraz vy: Uviazli ste v neistote a snažíte sa zistiť, ako vôbec začať s montážou trampolíny.

Sme tu, aby sme vám pomohli. V spoločnosti Springfree Trampolines sme výrobok navrhli a máme tím inštalatérov, ktorí vykonali viac ako 25 000 inštalácií trampolín. To znamená, že nikto nemá lepšiu kvalifikáciu ako my, aby vám poradil, ako správne zmontovať trampolínu Springfree.

Tieto tipy sú odborne navrhnuté tak, aby vám pomohli zostaviť trampolínu, ktorá vám v budúcnosti prinesie mnoho radostných chvíľ. Poďme na to.

POZNÁMKA: Ak si nechcete trampolínu inštalovať sami, môžete si ju nechať nainštalovať profesionálnou montážnou firmou za 370 EUR. Prečítajte si našu

stránku o inštalácii

kde nájdete viac informácií, ak máte záujem.

7 Tipov na montáž trampolíny Springfree

Nižšie uvádzame naše najlepšie tipy na inštaláciu s niekoľkými ukážkami od našich profesionálov zo Springfree, aby vaše deti skákali čo najrýchlejšie:

1. Stiahnite si aplikáciu BILT

Mnohé z našich dostupných modelov trampolín a najpredávanejšieho príslušenstva sú dostupné v aplikácii BILT.

Ak hľadáte bezproblémovú vlastnú montáž, aplikácia BILT by mohla byť vaším najlepším zdrojom informácií o inštalácii. Aplikácia je na stiahnutie zadarmo a ponúka rýchle 3D pokyny krok za krokom, ktoré môžu byť skvelou pomôckou pre tých, ktorí chcú trampolínu zostaviť sami.

Po stiahnutí aplikácie vyhľadajte konkrétny model trampolíny Springfree, ktorý ste si zakúpili, a tak sa dostanete k 3D návodu. Pokyny sa dajú ľahko sledovať a môžete ich ľubovoľne zastaviť, zopakovať alebo preskočiť.

2. Zostavte trampolínu

Spoločnosť Springfree odporúča, aby na montáži trampolíny spolupracovali dve dospelé osoby. Urobte si z toho zábavný víkendový projekt a efektívne spolupracujte, aby ste trampolínu zmontovali čo najrýchlejšie.

Za normálnych okolností trvá zostavenie trampolíny Springfree zvyčajne 2 až 3 hodiny. Vyhraďte si v sobotu čas na jej zostavenie a potom to oslávte dobrou večerou!

3. Pokyny majte vždy po ruke

V zásielke Springfree nájdete podrobné pokyny, ktoré sú užitočné pri inštalácii trampolíny. Ak dávate prednosť fyzickým návodom namiesto aplikácie BILT, je to najlepšia voľba.

Návod si môžete stiahnuť aj z našej webovej stránky.

Každý model trampolíny Springfree je iný, takže ak hľadáte zdroje online, uistite sa, že sledujete správne videá a postupujete presne podľa pokynov.

4. Nechajte si dostatok času na nastavenie

Ako bolo uvedené v druhom tipe, inštalácia by mala trvať približne dve až tri hodiny. Preto sa uistite, že máte dostatok času na jej dokončenie počas denného svetla.

Pred montážou trampolíny skontrolujte aj počasie: Nechcete predsa uviaznuť v daždi, keď ste už v polovici práce.

5. Zamerajte sa na technológiu

Verte alebo nie, správne nastavenie trampolíny Springfree si vyžaduje určitú techniku.

Ak napríklad musíte použiť nadmernú silu pri vkladaní tyčí podložky do otvorov siete, vaša technika môže byť trochu chybná. Pri presnom dodržaní pokynov by malo všetko bez problémov zapadnúť.

Poďme si rozobrať šesť tipov na techniku, ktoré vám pomôžu pri montáži trampolíny Springfree:

Tip 1: Pred inštaláciou rohože sa uistite, že sieťovina okolo rámu s tyčami rohože je prevlečená cez každý otvor.

Tip 2: Pred pokusom o inštaláciu rohože skontrolujte, či zostal štítok pripevnený k rohoži na všetkých držiakoch tyčí rohože.

Tip 3: Položte pravú nohu dopredu, pravý lakeť zatlačte do pravého bedra a dlaň majte otočenú smerom nahor.

Tip 4: Rýchlym pohybom celého tela poháňajte tyč rohože dopredu. Pomalé pohyby budú ťažké a neúčinné.

Tip 5: Zatlačte guľu tyče na podložku za držiak tyče na podložku a potom mierne nahor. Keď sa žíňová tyč vráti smerom k vám, odrazí sa do držiaka žíňovej tyče.

Tip 6: Začnite zasúvaním rohožových tyčí do všetkých bodov označených „modrou“ na rohoži a ráme. Tým sa rozloží napätie. Potom vložte rohožovú lištu PRAVOU stranou každého modro označeného miesta. Pokračujte v tejto technike, kým nebudete môcť ľahko vložiť zvyšné tyče a napätie sa dobre rozloží. (Pre niekoho to môže byť ťažké. Ak sa zaseknete, pozrite si kroky 26 a 43 na trampolíne „Medium Oval“ Springfree v aplikácii BILT).

Ak sa chcete dozvedieť viac o procese inštalácie, pozrite si nižšie uvedené video:

6. Najskôr umiestnite basketbalový kôš!

Spoločnosť Springfree Trampolines ponúka množstvo príslušenstva, ktoré si môžete kúpiť pre svoju trampolínu. Niektoré z nich, ako napríklad obruč FlexrHoop, je potrebné nainštalovať na trampolínu ešte pred nasadením siete.

Ak ste kompletne zmontovali trampolínu, ale nenainštalovali ste obruč FlexrHoop, budete musieť odstrániť tyče siete, nainštalovať kôš a nasadiť sieť späť pripevnením tyčí siete.

Profesionálny tip: Pred inštaláciou trampolíny sa odporúča skontrolovať návod na použitie príslušenstva, aby ste optimalizovali inštaláciu.

Príručku k obruči FlexrHoop si môžete pozrieť tu.

Pozrite si video s návodom na použitie obruče FlexrHoop nižšie.

7. Dokončite správne montáž trampolíny

Vaša trampolína je takmer pripravená na skákanie a zostáva už len pripevniť sieť trampolíny. Práve na túto časť inštalácie dostávame najviac otázok, preto vám prinášame praktický tip:

  • Keď zasuniete tyče siete do vreciek v hornej časti siete, pocítite určitý odpor v blízkosti, ale nie na samom vrchu. Skontrolujte polohu loptičky v hornej časti sieťovej tyče a ak nie je úplne hore, posuňte ju cez šev tak, aby bola bezpečne umiestnená v hornej časti zásuvky. Uistite sa, že pri vkladaní tyčí siete do zásuviek počujete „cvaknutie“. Keď ste to urobili so všetkými tyčami siete, môžete začať pripevňovať sieť. Pozrite si celé inštalačné videá tu.

Ak chcete vidieť, ako pripevniť sieť Springfree, pozrite si nasledujúce video:

Ak si chcete pozrieť konkrétne informácie o tom, ako sa vyrábajú trampolíny Springfree, pozrite si našu bielu knihu „Science of Springfree“.

POZNÁMKA: Ak montujete staršiu trampolínu Springfree, ktorá nemá sériové číslo začínajúce na „G4“, a potrebujete návod, kontaktujte nás a my vám ho pošleme. Niektoré pokyny sa môžu mierne líšiť.

Čo nerobiť pri montáži trampolíny Springfree

Skôr ako začnete s montážou trampolíny Springfree, tu je niekoľko vecí, ktoré by ste pri inštalácii trampolíny NEMALI robiť:

  1. Elektrické náradie, kladivá a gumovú paličku nechajte bokom. Budete potrebovať len náradie dodané s balíkom Springfree.
  2. Okraj podložky nekrúťte. Ak potrebujete vybrať rohožovú tyč zo zásuvky, použite rovnakú polkruhovú techniku, akú ste použili na jej vloženie, len v opačnom smere.
  3. Nevzdávajte sa. Ak máte problémy a potrebujete pomoc, kontaktujte nás počas pracovných hodín na čísle +1 (877) 586-7723 alebo s nami chatujte naživo na našej webovej stránke.

Potrebujete pomoc pri montáži trampolíny Springfree?

Sedem tipov uvedených v tomto článku by malo poskytnúť určité usmernenie, ako čo najrýchlejšie nastaviť trampolínu.

Zostavenie trampolíny Springfree sa dá zvládnuť v priebehu jedného dňa a nemal by to byť príliš veľký problém, ak budete postupovať podľa týchto pokynov.

Chápeme však aj to, že možno nemáte čas alebo chuť nastaviť celú trampolínu sami. V takom prípade ste na správnom mieste.

Ak ste ešte neklikli na tlačidlo „Kúpiť“, môžete si k nákupu pridať profesionálnu inštaláciu za 370 EUR.

Už ste si kúpili trampolínu a chcete profesionálnu inštaláciu? Žiadny problém, stále môžete získať odbornú pomoc od našich inštalatérov zo Springfree alebo od našich externých inštalatérov, spoločnosti Quick Contractors.

Prečítajte si našu stránku o inštalácii, kde nájdete všetky podrobnosti potrebné na naplánovanie inštalatérov, ktorí vám zmontujú trampolínu Springfree.

Ak sa v ktoromkoľvek bode procesu inštalácie zaseknete, obráťte sa na nás: sme tu, aby sme sa postarali o vaše najlepšie skúsenosti s trampolínou Springfree.

Návrat hore