Springfree

Mediamodifier Design1
10 rokov záruka
Celosvetovo ocenené
Zábava PRE VŠETKÝCH

9 Doplnkov, ktoré si môžete kúpiť k trampolíne

Aké druhy príslušenstva si môžete kúpiť k trampolíne? Tu je 9 doplnkov s popisom a cenami, aby ste mohli zistiť, ktoré sú pre vás vhodné!

9 minút čítania

Aké typy príslušenstva si môžete kúpiť k trampolíne?

Príslušenstvo k trampolíne môže dosiahnuť mnoho vecí: môže trampolíne dodať ďalšiu vrstvu zábavy, pomôcť menšiemu dieťaťu bezpečne vyliezť na trampolínu a presunúť trampolínu na iné miesto vo vašej záhrade.

Na splnenie týchto úloh však musíte investovať do potrebného príslušenstva pre vašu trampolínu. Ako však viete, ktoré príslušenstvo by bolo pre vás užitočné?

Na túto otázku vám odpovieme vďaka našim 20-ročným skúsenostiam priekopníka v oblasti bezodrazových trampolín. V spoločnosti Springfree Trampolines chceme zabezpečiť, aby ste mali prístup ku všetkým informáciám, ktoré potrebujete na prijatie informovaného rozhodnutia o tom, ktoré príslušenstvo by sa oplatilo kúpiť.

V súčasnosti predávame 9 druhov príslušenstva k trampolínam a pri každom z nich si prejdeme jeho opis spolu s cenami, aby ste mali prehľad o možnostiach príslušenstva, ktoré máte k svojej trampolíne k dispozícii.

Hoci je toto príslušenstvo špecifické pre Springfree, príslušenstvo, ako sú basketbalové koše a kryty na trampolíny, sa čiastočne prekrýva s príslušenstvom iných značiek trampolín.

Tento článok by sa mal týkať takmer všetkých majiteľov trampolín a po jeho prečítaní by ste si mali byť istí, ktoré príslušenstvo je pre vás vhodné.

9 Rôznych doplnkov pre trampolínu

Tu sú príklady 9 doplnkov, ktoré si môžete kúpiť k trampolíne z nášho katalógu Springfree:

1.Trampolínový basketbalový kôš 

Jedným z najobľúbenejších doplnkov na trampolínu pre deti je basketbalový kôš na trampolíne.

V jazyku spoločnosti Springfrees sa nazýva FlexrHoop, basketbalový kôš vyrobený z rovnakých vysokokvalitných materiálov ako naše trampolíny bez pruženia.

Basketbalová obruč môže byť vynikajúcou kúpou na kombináciu trampolíny s basketbalom. Obe tieto činnosti sú základnými detskými aktivitami, takže to bude ideálny doplnok, ak vaše dieťa miluje trampolíny a basketbal.

Cena: €185

2. Trampolínový rebrík

Rebrík na trampolínu je dôležitou súčasťou trampolíny, pretože umožňuje jednoduchý a bezpečný prístup na trampolínu.

Schodík FlexrStep, ako ho nazýva spoločnosť Springfree, sa dá nastaviť do troch výšok a obsahuje zámok, ktorý zabraňuje skákaniu bez dozoru. Dodáva sa aj so zámkom na zips, ak chcete obmedziť prístup k trampolíne.

Ak chcete investovať do zvýšenej bezpečnosti svojej trampolíny, dobrou voľbou bude rebrík na trampolínu.

Cena: €92

3. Kotviace prvky

Žijete v oblasti, kde často fúka vietor?

Ak áno, kotva na trampolínu by pravdepodobne bola vhodnou investíciou. Úloha kotvy je jednoduchá, ale zásadná: drží alebo kotví trampolínu na mieste a zabezpečuje, aby ju vietor neodfúkol.

Súprava na ukotvenie trampolíny do zeme Springfree sa dodáva so 4 kotvami, ktoré sú vhodné pre všetky modely. Väčšie trampolíny, ako napríklad modely Jumbo spoločnosti Springfree, si však môžu vyžadovať zakúpenie dvoch kotviacich súprav.

Cena: €92 za sadu štyroch kusov

4. Bežiace kolesá
Laufräder für Trampolin

Viete si predstaviť, že by ste v budúcnosti museli presúvať trampolínu?

Či už kvôli počasiu alebo týždenným záhradným prácam, možno budete musieť niekedy trampolínu premiestniť.

Keďže trampolíny môžu niekedy vážiť viac ako 200 kilogramov, možno budete potrebovať jednoduchšiu formu navigácie.

Tu prichádzajú na rad kolieska na trampolínu, ktoré sú navrhnuté tak, aby sa zasunuli pod nohy trampolíny, takže môžete trampolínu kotúľať namiesto toho, aby ste ju museli zdvihnúť a fyzicky premiestniť. Posuvné kolieska Springfrees sa dodávajú s dvoma pármi rámov koliesok.

Cena: €92 za sadu 2 kusov

5. Slnečná strieška

Sonnendach für Trampolin

Žijete na mieste, kde sú horúce slnečné letné dni? (Ako spoločnosť s nehnuteľnosťami v Texase poznáme tento pocit).

Potom sa vám oplatí kúpiť slnečnú clonu na trampolínu: slnečná clona Springfree filtruje 99 % UVA a UVB žiarenia a chráni tak skákajúcich pred poškodením spôsobeným slnkom.

Keď sa trampolína nepoužíva, môžete ju uložiť do vlastnej úložnej tašky.

Cena: €157-€278 v závislosti od veľkosti trampolíny.

6. Krycie puzdro

Abdeckung für Trampolin

Ekvivalent ochrany pred slnkom: kryt na trampolínu, ktorý je určený do extrémnych poveternostných podmienok, ako je sneh alebo silný dážď. (Ako spoločnosť, ktorá vlastní nehnuteľnosti aj v Kanade, poznáme chladné podnebie až príliš dobre).

Okrem extrémneho počasia by bol kryt na trampolínu aj dobrým doplnkom pre tých, ktorí chodia na dlhšie dovolenky, majú viacero bydlísk alebo chcú trampolínu dlhodobo skladovať.

Cena: €167-€325, v závislosti od veľkosti trampolíny.

7.Úložná taška

Storage bag für Trampolin

Keď si kúpite viac príslušenstva k trampolíne, potrebujete miesto na jeho uloženie.

Hľa, úložná taška na trampolínu, ktorá robí presne to, čo hovorí – ukladá určité príslušenstvo a predmety na jednom mieste. Patria sem menšie predmety, ako napríklad trampolínová lopta Springfree, oblečenie, mobilné telefóny atď.

Úložná taška Springfree sa pripevňuje k rámu a je vyrobená z rovnakých UV stabilizovaných materiálov odolných voči poveternostným vplyvom, takže vydrží aj v nepriaznivom počasí.

Cena: €33

8. Trampolínová lopta a čerpadlo

Teraz sa vrátime k zábavnému príslušenstvu: trampolínovej lopte a čerpadlu.

To by bola dobrá voľba pre deti, ktoré sa chcú počas skákania hrať s loptou. Je to najmä solídna voľba, ak bude na trampolíne súčasne viac detí.

POZNÁMKA: Spoločnosť Springfree odporúča pravidlo „jeden skákajúci naraz“ z dôvodu rizika zranenia pri viacnásobnom skákaní.

Lopta Springfree je vyrobená z mäkkého materiálu a má priemer 8,2 palca (možno ju použiť na všetkých modeloch Springfree).

Cena: €33

9. Súprava na kempovanie na dvore

Ďalším príslušenstvom, ktoré môže revolučne zmeniť vašu trampolínu, je súprava Springfree Backyard Camping Kit, ktorá obsahuje:

  • Detský hrací stan
  • Rozprávkové svetlá na solárny pohon
  • Mini lampáš
  • Svetelný strop
  • Kniha aktivít

Súprava na kempovanie na dvore by bola ideálnou kúpou pre mladých outdoorových nadšencov alebo hostí na jednu noc!

Cena: €92

Ktoré príslušenstvo k trampolíne je pre vás to pravé?

Teraz, keď ste videli 9 doplnkov pre trampolínu, ktoré by boli pre vás najvýhodnejšie?

To je nakoniec na vás. Položte si tieto otázky, aby ste si vytvorili ciele, ktoré vás dovedú k príslušenstvu, ktoré potrebujete:

  • Chcete využiť trampolínu aj inak ako skákaním?
  • Žijete v oblasti, kde je často zlé počasie?
  • Oceňujete príslušenstvo, ktoré zvyšuje bezpečnosť vášho výrobku?

Tieto otázky vám pomôžu vybrať príslušenstvo, ktoré vám prinesie najväčší úžitok. Ako ste videli v tomto článku, príslušenstvo k trampolíne môže v niektorých prípadoch stáť stovky dolárov.

Pred nákupom nezabudnite zhodnotiť svoje ciele týkajúce sa trampolíny, aby sa vám zakúpené príslušenstvo oplatilo investovať.

Naším poslaním v spoločnosti Springfree Trampolines je poskytnúť vám vedomosti a zdroje, aby ste si svoju trampolínu mohli čo najviac užiť.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nášho príslušenstva k trampolínam, kontaktujte nás a niektorý z členov nášho tímu sa vám čoskoro ozve.

Chceli by ste zadarmo trampolínový basketbalový kôš?

Na obmedzený čas ponúkame náš výpredaj Slam Dunk, ktorý môže odštartovať vašu zbierku príslušenstva k trampolíne s obručou FlexrHoop zdarma pri kúpe trampolíny Springfree.

Ak vás táto časovo obmedzená ponuka zaujala, prezrite si naše modely trampolín alebo použite náš nástroj na výber modelov, aby ste zistili, ktorá trampolína Springfree je pre vás najlepšia!

Návrat hore