Springfree

Mediamodifier Design1
10 rokov záruka
Celosvetovo ocenené
Zábava PRE VŠETKÝCH

11 zábavných zimných aktivít pre celú rodinu, ktoré môžete robiť na dvore

Zima – je vlhká a studená a zvyčajne znamená pobyt vnútri pri teplom ohni. Pre deti však môže byť pobyt doma náročný. Majú veľa energie a ak nemajú vhodné spôsoby, ako ju usmerniť, môžu byť ľahko frustrované, podráždené a znudené. V Springfree Trampolines sa špecializujeme na to, aby sa deti mohli bezpečne hrať vonku po celý rok! Preneste zábavu von aj v zime!

5 minút na čítanie

Keď nastane zima a teplota klesá tak rýchlo, ako padá sneh, je ľahké nájsť si výhovorky, prečo zostať doma. S trochou kreativity sa váš vlastný dvor môže premeniť na zimnú krajinu plnú zábavných aktivít pre celú rodinu. Pomôcť vám môže trampolína Springfree.

 1. Postavte si snehovú pevnosť! Táto klasická zimná aktivita poskytuje hodiny zábavy pri stavaní stien a striech alebo kopaní hromady snehu s labyrintom tunelov. Nechajte deti postaviť súperiace pevnosti na snehové bitky alebo ešte lepšie, spolupracujte na mega pevnosti. Na vytvorenie bojových hradieb, snehových tehál a ďalších konštrukčných prvkov použite plážové vane alebo prázdne nádoby od zmrzliny.
 2. Vytvorte snehové obrazy! Vedeli ste, že môžete vytvoriť bezpečné „snehové maľby“ pomocou potravinárskych farieb a vody v plastových fľašiach? Je to jednoduché, lacné a veľmi zábavné! Urobte si zo zasneženého dvora plátno a povzbuďte deti, aby namaľovali majstrovské dielo. Nezabudnite si ho odfotiť, kým ho nezakryje ďalší sneh!

Winteraktivitäten

 1. Rozcvičte sa na trampolíne. Vedeli ste, že trampolíny Springfree sú určené na aktivity vo všetkých štyroch ročných obdobiach? Presne tak! Ak je vám v zime zima, urobte si zahrievacie skákanie – je to skvelý spôsob, ako si zacvičiť. (A nezabudnite si pozrieť našu webovú stránku, kde nájdete tipy na používanie a údržbu v zime).
 2. Navrhnite snehové bludisko. Snehové bludisko môžete navrhnúť tak, že na zem navŕšite línie snehu a medzi nimi vytvoríte masívne, kľukaté bludisko s chodníkmi. Vyzvite svoje deti, aby navrhli bludisko vopred na papieri, alebo improvizujte a postavte bludisko za pochodu!
 3. Navrhnite na dvore stopy magických tvorov. Keď nabudúce napadne čerstvý sneh, vyrazte na dvor a vytvorte si vlastné obrovské stopy zvierat vydupaním vzorov do snehu. Predstavte si veľké dinosaurie stopy, dlhé hadie stopy alebo špicaté stopy obrovského vtáka. Svoj vlastný dvor môžete premeniť na Fantastické zvery a kde ich nájsť! Potom choďte dovnútra a nakreslite obrázky stvorení, ktoré ste vytvorili.
 4. Trampolínová guľovačka! Ak máte dostatok prachového snehu, môžete si na trampolíne Springfree zahrať snehové gule. Nechajte skokanov, aby sa striedali v skákaní na trampolíne, zatiaľ čo tí, ktorí čakajú na svoju chvíľu, robia snehové gule, ktoré jemne hádžu cez sieť. Nezabudnite hádzať príliš tvrdo a používajte len prachový sneh (a nie ťažký/mokrý sneh).
 5. Vytvorte farebné ľadové šperky! Kúpte si v obchode za doláre vodné balóniky a naplňte ich vodou a rôznymi farbami potravinárskeho farbiva. Nechajte balóniky cez noc vonku a chladné počasie zmrazí vodu, balóniky prasknú a zanechajú pestrofarebné ľadové šperky. Kúsky prasknutých balónov očistite a ľadové šperky použite na výzdobu snehovej pevnosti alebo na vytvorenie hromady pokladov v strede ľadového bludiska.

Winteraktivitaeten

 1. Vytvorte stanicu s horúcou čokoládou. Termosky s horúcou čokoládou môžete postaviť na dvore počas chladného hviezdneho večera alebo sa môžete zahriať horúcou čokoládou po hraní v interiéri. Ako chutné polevy majte po ruke marshmallow, šľahačku, čokoládovú posýpku a škoricu.
 2. Zorganizujte súťaž o snehuliaka! Teplo sa oblečte a váľajte obrovské snehové gule, aby ste si postavili vlastných snehuliakov! Vyhrabte maškarný drink a z vašich snehových výtvorov urobte rytierov, víly, pirátov alebo čokoľvek, čo si vaša fantázia dokáže vymyslieť!
 3. Choďte sa sánkovať! Ak máte na dvore alebo v blízkom parku svah, sánkovanie je jedným z najzábavnejších spôsobov, ako využiť čerstvý sneh. Alebo sa na dvore vystriedajte pri ťahaní saní. Môžete dokonca vyskúšať variáciu snehového úžasu tak, že na dvore postavíte dráhu a uvidíte, ktorý tím ju prejde najrýchlejšie.
 4. Hoďte vlajku! Ak chcete zábavne spestriť chytanie vlajok a boj so snehovými guľami, skúste sa zahrať na „hádzanie vlajkou“. Vlajky postavte na opačné konce záhrady, nakreslite stredovú čiaru a rozdeľte sa do tímov. Cieľom je zhodiť vlajku súperovho tímu snehovou guľou. Ak prekročíte poliacu čiaru, môžete byť zasiahnutí snehovou guľou a musíte sa vrátiť k svojej vlajke, aby ste sa mohli opäť zapojiť do hry.
Návrat hore